Z důvodu prevence proti Covid-19 je náš tým do odvolání rozdělen do dvou skupin. Pokud se Vám nedaří nás kontaktovat na pevných linkách, Vaše objednávky rádi vyřídíme také na mobilním číslech 603 391 729 a 603 114 805

Čistička vzduchu IDEAL AP25

Kompaktní čistič vzduchu pro místnosti o velikosti 15 až 35 m2, s HEPA filtrem a filtrem obsahujícím aktivní uhlí.
Kód produktu: IAP25
Vše od výrobce IDEAL

Popis:

Čistička vzduchu AP25 kombinuje jednoduchý design s účinným čištěním vzduchu. Konstrukce zařízení s oboustrannými přívody vzduchu zajišťuje vysoký průtok vzduchu a optimální filtraci. Vícevrstvé filtry odfiltrují znečišťující látky, jako je prach, pevné částice (PM10, PM2,5 a menší), pyly a alergeny, patogeny, jako jsou bakterie a spóry plísní, cigaretový kouř, výfukové plyny, chemické páry (formaldehyd, toluol, VOC) , ...) a pachy. To vše probíhá při velmi nízké spotřebě energie a tichosti blížící se šepotu.

Centrální ovládací panel poskytuje funkční režimy jako je automatický režim, turbo a noční režim na dosah ruky. Aktuální kvalita vzduchu je automaticky sledována a nepřetržitě zobrazována pomocí světelných prvků. Kromě toho se zobrazí koncentrace částic ve vnitřním vzduchu. Na displeji se navíc zobrazí aktuální hodnoty PM2,5. Stroj také disponuje praktickým zobrazením potřeby výměny filtru, který musí být v průměru po 12 měsících (v závislosti na intenzitě používání) vyměněn.

- HEPA filtr pevných částic
- Aktivvní uhlíkový filtr
- PM2.5 display
- Oboustranný přívod vzduchu
- 3-krokový automatický mód
- Inteligentní senzory
- Nízká spotřeba energie
- Tichý provoz
- Doporučeno pro alergiky

Technické parametry:

- Počet rychlostí ventilátoru 4
- Příkon 7 - 55 W
- Hladina hluku 25 - 57 dB
- Objem vyčištěného vzduchu až 250 m3/h

Ke stažení:

Produktový list

Parametry:

Balení1 ks
Barvabílá
Příkon W/V55
Rozměr (mm)452 x 351 x 223
Záruka (měs)24
Hladina hluku (dB)25
Hmotnost (kg)6