Nová tisková technologie DTF

GALAXY GS-DTF-A3 Tiskárna

 

Model tiskárny Galaxy GS-DTF-A3, speciálně navržený s ohledem na majitele malých obchodů, prodejen, sportovních obchodů, tělocvičen a módních studií. 

Jedná se o vysoce univerzální řešení, které se prokázalo jako zásadní změna pro průmysl personalizovaných tkanin. Tiskárnu lze snadno používat spolu s různými materiály, včetně bavlny, ne bavlněnných tkanin v jakékoli barvě, džínovinou a PU materiály.
 

A co víc, je vysoce efektivní pro mnoho různých módních návrhů, včetně bund, nákupních tašek, mikin s kapucí a např. triček. Kromě toho je tiskárna díky jedinečné povaze tiskové hlavy schopna pracovat s neomezeným počtem různých barevných kombinací, což z ní činí praktický model pro jakýkoli design.

Ať už se jedná o jednobarevné, vícebarevné nebo celobarevné fotografické návrhy, tato tiskárna nabízí jedny z nejlepších tiskových efektů na trhu a poskytuje výjimečně kvalitní výsledky, jako byste tiskli přímo na oděv nebo sublimační papír! Tato tiskárna posune vaše podnikání na další úroveň a nejlepší ze všeho je, že přichází s kompletní místní podporou od profesionálů.

 

                         

 

  

 

 

 

Galaxy GS-DO-001 Pec

 

Odborně navrženo pro tiskárny A3 Galaxy DTF. S přídavným nastavením teploty a času je Trouba Galaxy GS-DO-001 navržena tak, aby byla snadno ovladatelná bez nutnosti odborného školení.

Model je také lehký, ale je plně stabilní a odolný, takže jej lze bezpečně provozovat v různých pracovních podmínkách.

 

 

                        

 

 

 

Spotřební materiál

 

Galaxy DTF INK (W/C/Y/M/BK)

Galaxy DTF práškové lepidlo

 

K produktům technologie DTF