Z důvodu prevence proti Covid-19 je náš tým do odvolání rozdělen do dvou skupin. Pokud se Vám nedaří nás kontaktovat na pevných linkách, Vaše objednávky rádi vyřídíme také na mobilním čísle 603 114 805

Nové produkty pod značkou ARTA již brzy v prodeji!

Zanedlouho pro Vás naskladníme nové produkty pod značkou ARTA. Více informací o každém z nich zobrazíte vždy kliknutím na daný obrázek. 

Kroužkový vazač ARTA - A12

Vazač je vybaven oddělenými pákami pro děrování a roztažení kroužku. Najednou prosekne až 12 listů (21 otvorů) a sváže 450 listů. Nastavitelný postranní doraz pro nastavení přesného vycentrování. Nastavitelná hloubka prosekávání 2-5 mm pro optimální výsek dle síly dokumentu. Součástí vazače je také odpadní zásuvka, kterou zle snadno vysypat.


Laminátor ARTA G60 s automatickou detekcí síly laminovací kapsy

Výkonný kancelářský stroj s automatickou detekcí síly laminovací kapsy, díky níž uzpůsobí optimální parametry pro laminování konkrétního dokumentu. 6 válců (z toho 4 nahřívané) zajišťují vynikající kvalitu laminace až do tloušťky 250mic. 

 

 


Laminátor ARTA HQ 336 A3 s řezacím pravítkem a zaoblovačem

Kancelářský laminátor do formátu A3, vhodný pro laminování dokumentů v menších kancelářích nebo pro domácí použití. Jeho výhodami jsou jednoduchá obsluha, skladnost a nahřátí stroje do pracovní teploty již za 1,5 minuty.

 

Již nyní je možné produkty předobjednat skrze náš eshop či kontaktováním

Vašeho obchodního zástupce.