HSM Securio AF100-4x25 mm Skartovací stroj s podavačem dokumentů

9 390,69
11 362,73 s DPH
Na dotaz
Poplatek za ekologickou likvidaci elektroodpadu 12 je zahrnut v ceně.
Nejmenší skartovací stroj z řady HSM Securio s otevřeným automatickým podavačem, jehož kapacita je 100 listů papíru. Patří do kategorie strojů „ke stolu“.

Popis:

Stroj je ale schopen najednou zpracovat plný obsah zásobníku automatického podavače. Konstrukce je dvoudílná, se snímatelnou hlavou. Ta je pro snadnější manipulaci při vyprazdňování zásobníku je opatřena praktickými úchopy po stranách.

Ovládání je automatické s nulovou spotřebou elektrické energie ve STAND-BY režimu. Stroj je vybaven tlačítkem pro manuální spuštění zpětného chodu.

Automatický podavač je vybaven nabíracími a separačními válečky z gumového materiálu s úpravou „nanogrip“. Nedoporučuje se do automatického zásobníku vkládat sešité nebo jinak spojené dokumenty. Stroj umožňuje paralelní skartování dokumentů z podavače i listů vkládaných do skartovací štěrbiny (při nepřekročení celkové kapacity). Lze jej plnohodnotně využívat i jako standardní skartovač bez využívání automatického podavače. Uvedené skartovače vynikají tichým chodem, mají praktický průhled do objemného zásobníku na skartovaný odpad pro možnost kontroly stavu naplnění.

Odolné nože ze zakalené oceli umožňují skartování dokumentů s kovovými kancelářskými sponkami a plastových karet. Stroje mají doživotní záruku na nože proti výrobním vadám. Stroj je vhodný jako skartovač pro zpracování běžných osobních údajů dle GDPR (jméno, příjmení, adresa, rodné číslo, kontaktní údaje, pracovní zařazení, spotřeby energií…).

Parametry:

Balení1 ks
Barvašedo-bílá
Hladina hluku (dB)59
Hmotnost (kg)4,6
Kapacita (listů 70g/m2)5 - 6
Objem koše (L)25
Pracovní šíře (mm)226
Příkon W/V280/230
Rozměr řezu (mm)4 x 25
Stupeň utajení dle GDPRP4 - formuláře a tiskoviny s osobní adresou
Typ řezupříčný řez
Záruka (měs)36
EAN4026631064347

Příslušenství (1)