Tabule a prezentační systémy

Nabízíme ucelený program tabulí pro výuku, semináře a plánování Vašeho času. Magnetické tabule jsou vyráběny aluminiových rámech, povrchy jsou z lakovaného plechu nebo keramické a v mnoha rozměrech . Jsou odolné proti otěru a poškrábání a jsou popisovatelné za sucha stíratelnými popisovač nebo křídou. Výrábějí se v mnoha variantách na stojanech, otočné i k připevnění na zeď. Korkové tabue jsou vyrobeny z kvalitního korku a jsou v dřevěných nebo hliníkových rámech. V naší nabídce je také mnoho doplňků, které Vám usnadní popisovaní a čištění tabulí. Program doplňují reklamní stojany, vitríny, informační tabulky, samostojné reklamní bannery a projekční plátna.

Nejprodávanější zboží kategorie

Magnetická stěrka SLIM
Magnetická stěrka s ergonomickým uchycením, výměnnými filcy a rozšířenou stírací plochou 62 x 150 mm. Nový design odkazuje na novou řadu flipchartů RED.
Koncová cena bez DPH:
172 Kč
detail produktu
Magnetická stěrka DUO
Magnetická stěrka s praktickým uchycením suchého popisovače na tabule, výměnnými filcy a rozšířenou stírací plochou 62 x 150 mm. Nový design odkazuje na novou řadu flipchartů RED.
Koncová cena bez DPH:
180 Kč
detail produktu
Magnetický držák popisovačů ERGO
Praktický magnetický držák suchých popisovačů na tabule ve vertikální poloze. Elegantní ergonomický design odkazující na novou řadu flipchartů RED.
Koncová cena bez DPH:
127 Kč
detail produktu
Magnetická odkládací polička na popisovače
Koncová cena bez DPH:
218 Kč
detail produktu
Magnetický držák na popisovač pro skleněné tabule
Magnetický držák na 1 popisovač s čistící plochou, pro skleněné tabule
Koncová cena bez DPH:
153 Kč
detail produktu