Žádost o registraci

Pro zahájení objednávání zboží přes eshop je zapotřebí registrace. Vyplňte prosím požadované údaje a odešlete žádost. Po prověření správnosti údajů a přiřazení příslušného ceníku Vám zašleme email s pokyny k aktivaci Vašeho účtu.

Fakturační údaje

Souhlas se zasíláním novinek

Informovaný souhlas se zasíláním novinek formou mailových zpráv

Podle „Všeobecného nařízení EÚ o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation, dále jen GDPR) je potřeba udělení Vašeho souhlasu se zasláním a zpracováním Vašich osobních údajů pro marketingové potřeby. V tomto případě se jedná o zasílání novinek formou mailových zpráv.

Vaše osobní údaje budou spravovány s co největší mírou zabezpečení tak, abychom zabránili jejich zcizení, či jiné formě zneužití.

V případě, že tuto marketingovou službu nebudete požadovat, nevadí, stále si můžete zboží z našeho e-shopu objednat, jen nebudete informováni o našich akcích a novinkách v sortimentu.

Pokud se rozhodnete již udělený souhlas dle svého práva odvolat, tak samozřejmě můžete. Vaše data budou anonymizována a žádné další marketingové sdělení Vám již nebude posláno.

Souhlas s obchodními podmínkami a zásadami zpracování osobních údajů nezbytných pro vyřízení objednávky

Podle „Všeobecného nařízení EÚ o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation, dále jen GDPR) je potřeba Vás informovat o zpracováním Vašich osobních údajů nezbytných pro vyřízení Vaší objednávky.
Tyto osobní údaje tedy nebudou používány pro reklamní účely, ale budou uchovány po dobu stanovenou dalšími zákonnými úpravami. Bez poskytnutí těchto osobních údajů není možné zákonným způsobem vyřídit Vaši objednávku.
Jedná se o tyto údaje:

  • jméno
  • příjmení
  • v případě firem IČO a DIČ
  • fakturační adresa
  • dodací adresa
  • mail pro odeslání potvrzení o přijetí a vyřízení objednávky
  • telefon

Odkaz na obchodní podmínky

Položky označené * jsou povinné.
PřihlášeníZapomenuté heslo

Najít v ARESu Zrušit