Sublimační plotr Epson Surecolor F500

51 668
62 518,28 s DPH
Na dotaz
24" termosublimační tiskárna navržena pro reklamní agentury, fotografické laboratoře, výrobce oděvů a kopírovací centra, aby prostřednictvím flexibilního a vysoce kvalitního tisku umožnila rozšíření portfolia jejich služeb.
Kód produktu: EPSON-SC-F500

Popis:

Flexibilní produkce

Ať už vyrábíte potištěné kryty telefonů, hrnky, podložky pod myš, trička nebo polštáře, tiskárna SC-F500 vám nabízí rychlou realizaci, spolehlivost a nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO). Její nastavení, provozování a údržba navíc nevyžaduje žádné odborné znalosti. K výhodám této sublimační tiskárny patří snadné použití, produktivita a efektivita. Můžete tak rychle a pružně reagovat na potřeby zákazníků.

Snadné doplňování inkoustu i během tisku

Naše řešení s doplňováním inkoustů (140ml lahvičky) je snadné a nevyžaduje odborné zacházení. Inovativní lahvičky s inkoustem lze použít dokonce k doplnění inkoustu během tisku, což významně zkracuje prostoje.

Komplexní řešení Epson

Tiskárna SC-F500 je součástí komplexního tiskového řešení společnosti Epson, které zahrnuje inkousty, software a papír. Vše je přitom navrženo k dosažení dokonalé harmonie.

Jednoduchost, kterou potřebujete

Technologie Epson jsou snadno použitelné a vysoce intuitivní. 4,3" dotykový displej poskytuje snadný přístup k důležitým informacím a lze jej ovládat i v rukavicích. Tiskárna SC-F500 je také vybavena připojením Wi-Fi a funkcí automatické výměny médií. Její obsluha a údržba proto nevyžaduje žádné odborné znalosti.

Základní funkce

-Doplnitelné inkoustové nádržky: 140ml lahvičky s inkoustem, který lze doplňovat i během tisku
-Prachuvzdorné provedení: Zabraňuje tiskovým chybám způsobeným ucpáváním trysek a odstraňuje nutnost časově náročného čištění
-Automatické přepínání zdroje materiálu: Snadné přepínání mezi samostatnými listy a rolí média
-Wi-Fi připojení: První z řady sublimačních tiskáren Epson s touto funkcí, která usnadňuje její používání
-Nástroj Accounting Tool: Snadno použitelný software pro přesný výpočet nákladů na tisk

Technické parametry:

Formát papíru - 610 mm
Rozlišení - 2400 x 1200 dpi
Připojení - WI-FI, WI-FI Direct, Ethernet, USB 2.0
Metoda tisku - tisková hlava PrecisionCore TFP

Parametry:

Balení1 Ks
Barvabílá
Záruka (měs)24
EAN8715946676166

Související produkty (1)