Z důvodu prevence proti Covid-19 je náš tým do odvolání rozdělen do dvou skupin. Pokud se Vám nedaří nás kontaktovat na pevných linkách, Vaše objednávky rádi vyřídíme také na mobilním čísle 603 391 729

Elektrická stohová řezačka G52

158 679
192 001,59 s DPH
Na dotaz
Elektrická stohová řezačka G52 je ideálním řešením pro digitální tiskárny.
Kód produktu: GR-G52

Popis:

Grafcut G52 je vysoce efektivní řezačka s programovatelným nastavením. Barevný dotykový display s qwerty klávesnicí slouží pro pojmenování uložené práce, funkce vysunutí a režim předběžného přítlaku, které nabízí efektivní a přesnou operaci zajišťují, že stroj v žádném případě není překážkou v podnikání, ale dobrým pomocníkem.

Autodiagnostický systém navíc upozorňuje na případné poruchy. Gilotiny Grafcut nabízejí špičkové elektronické komponenty a technologie se začleněním PLC kontrolérů a SICK Safety Guardů, které všechny odpovídají nejnovějšímu vývoji norem EN a shody s CE.

Nerezový přední a zadní stůl umožňují lehkou práci při pohybu těžkých stohů papíru, zatímco programovatelné ovládání a rychlý pohyb zadního dorazu usnadňují řezání složitých úloh. Nastavení úlohy lze uložit a pojmenovat pomocí qwerty klávesnice a znovu vyhledat pro okamžité a snadné opakované práce. U jemných prací lze elektro-mechanický přítlak upravit pomocí jednoduchého posuvného nástroje integrovaného do ovládacího prvku barevné dotykové obrazovky. V kombinaci s falešnou svorkovou deskou zajišťuje snadnou manipulaci s každým typem materiálu a bez poškození. Optická červená LED závora se stará o to, že je stoh papíru před řezáním správně seřazen a lze jej použít k programování stroje pro rychlé a snadné vytváření úloh. Elektronické ruční kolečko nabízí přesnou kontrolu nad pohybem zadního dorazu, zatímco akce naklápěcího řezu je šetrnější k papíru, aby poskytla skutečně čistý řez.

Typické využití:

- Vizitky
- Papírnictví
- Letáky
- Nabídky
- Letáky
- Štítky
- Plakáty
- Jemný papír a digitální tisk
- Řezání listů na požadovanou velikost
- Řezání knih do tloušťky 80 mm

VIDEO - G52

VIDEO - Výměna nože:

Ke stažení:

Návod

Parametry:

Záruka (měs)24
Balení1 ks
Barvašedá
Délka řezu (mm)520
Hmotnost (kg)310
Rozměr (mm)880 x 1260 x 1260
Pohon nožeelektromechanický
Max formátSRA3 - 320 x 450 mm
Max hloubka vložení (mm)520
Přítlakautomatický