Elektrická stohová řezačka G52

158 679
192 001,59 s DPH
Na dotaz
Elektrická stohová řezačka G52 je ideálním řešením pro digitální tiskárny.
Kód produktu: GR-G52

Popis:

Grafcut G52 je vysoce efektivní řezačka s programovatelným nastavením. Barevný dotykový display s qwerty klávesnicí slouží pro pojmenování uložené práce, funkce vysunutí a režim předběžného přítlaku, které nabízí efektivní a přesnou operaci zajišťují, že stroj v žádném případě není překážkou v podnikání, ale dobrým pomocníkem.

Autodiagnostický systém navíc upozorňuje na případné poruchy. Gilotiny Grafcut nabízejí špičkové elektronické komponenty a technologie se začleněním PLC kontrolérů a SICK Safety Guardů, které všechny odpovídají nejnovějšímu vývoji norem EN a shody s CE.

Nerezový přední a zadní stůl umožňují lehkou práci při pohybu těžkých stohů papíru, zatímco programovatelné ovládání a rychlý pohyb zadního dorazu usnadňují řezání složitých úloh. Nastavení úlohy lze uložit a pojmenovat pomocí qwerty klávesnice a znovu vyhledat pro okamžité a snadné opakované práce. U jemných prací lze elektro-mechanický přítlak upravit pomocí jednoduchého posuvného nástroje integrovaného do ovládacího prvku barevné dotykové obrazovky. V kombinaci s falešnou svorkovou deskou zajišťuje snadnou manipulaci s každým typem materiálu a bez poškození. Optická červená LED závora se stará o to, že je stoh papíru před řezáním správně seřazen a lze jej použít k programování stroje pro rychlé a snadné vytváření úloh. Elektronické ruční kolečko nabízí přesnou kontrolu nad pohybem zadního dorazu, zatímco akce naklápěcího řezu je šetrnější k papíru, aby poskytla skutečně čistý řez.

Typické využití:

- Vizitky
- Papírnictví
- Letáky
- Nabídky
- Letáky
- Štítky
- Plakáty
- Jemný papír a digitální tisk
- Řezání listů na požadovanou velikost
- Řezání knih do tloušťky 80 mm

VIDEO - G52

VIDEO - Výměna nože:

Ke stažení:

Návod

Parametry:

Balení1 ks
Barvašedá
Délka řezu (mm)520
Hmotnost (kg)310
Max formátSRA3 - 320 x 450 mm
Max hloubka vložení (mm)520
Pohon nožeelektromechanický
Přítlakautomatický
Rozměr (mm)880 x 1260 x 1260
Záruka (měs)24
EAN8595686203033