HSM Profipack P425 s adaptérem pro odsávání

134 105,82
162 268,04 s DPH
Na dotaz
Robustní stroj na zpracování kartonových lepenek a tvorbu výplňového materiálu s adaptérem pro připojení odsavače prachu HSM DE 1-8.

Popis:

HSM ProfiPack P425 je odolný stroj na zpracování kartonových lepenek a tvorbu výplňového materiálu s adaptérem pro připojení odsavače prachu HSM DE 1-8 (není součástí stroje). Je zkonsturován dle osvědčeného typu HSM ProfiPack 425, ale přináší modernizace a konstrukční novinky.

Konstrukce je ze silného kovu. Ovládání je řešeno elegantním membránovým ovladačem s integrovanými LED diodami, informujícími o provozním režimu, ve kterém se stroj nachází. HSM P425 je mimo jiné vybaven funkcí, která umožňuje krátkodobé zvýšení výkonu a slouží jako prevence proti zahlcení nožů. Ovládání umožňuje měnit rychlost dle potřeb uživatele a zatížení stroje.

Podávací pult je vybaven praktickou měrkou pro formát řezaného materiálu a posuvným aretačním pravítkem pro přesné nastavení šíře výplňového materiálu. Prostor nožů je zakryt z důvodu ochrany obsluhy. Profipack P425 vyhovuje všem bezpečnostním předpisům EU platným i v ČR. Nože jsou vyrobeny ze speciální tvrzené oceli a jsou odolné i vůči malým kovovým předmětům. Skartovač je schopen zpracovat vícevrstvou lepenku nebo karton i o síle 20 mm.

V prostoru výstupu materiálu je umístěna klapka, kterou lze měnit úroveň zvlnění materiálu. O pohon skartovače se stará jednofázový motor o napětí 230 V / 50 Hz.

HSM ProfiPack P425 je konstruován tak, aby snesl značnou zátěž. Je tedy vhodný pro firmy, které expedují velké množství zásilek a potřebují stálý přísun balícího materiálu.

Parametry:

Balení1 ks
Barvašedá
Hladina hluku (dB)64
Hmotnost (kg)165
Pracovní šíře (mm)425
Příkon W/V3800
Rozměr (mm)770 x 1040 x 570
Rychlost (mm/s)200
Záruka (měs)24