Popis:

Tabule s magnetickým povrchem stíratelným za sucha vyrobené v pevném bezrámovém systému se díky svému jedinečnému designu a bezpečným zaobleným rohům hodí do každého interiéru. Dokáže zaujmout svým designem a elegantní povrchovou úpravou. Má všechny vlastnosti tradiční magnetické tabule a přitom nabízí mnohem lepší vizuální efekt.

Jsou navrženy tak, aby zapadly do každého interiéru. Jejich povrch je určen pro fixy a pro umístění poznámek, plakátů či jiných informací pomocí magnetů. Důležitou vlastností nabízeného produktu je pevná bezrámová konstrukce s elegantní povrchovou úpravou a zaoblenými rohy. Široká škála rozměrů tabulí umožní jejich použití na mnoha místech - jsou ideální do škol, kanceláří či konferenčních místností, ale své uplatnění najdou i v domácnosti, kde pomohou rozvíjet kreativitu nejmenších uživatelů.

Kreslete, pište, mažte a nalepujte magnety - tabule jsou skvělý nástroj pro vizuální komunikaci, který vám umožní jednoduchým a přístupným způsobem předávat nápady, informace nebo prezentovat klíčová data.Tabule se vyznačují vysokou kvalitou, pečlivou povrchovou úpravou a mají značku kvality TUV Nord.

Jednoduchá montáž: Tabule mají rychlý a jednoduchý systém montáže, díky kterému budou připraveny k použití krátce po obdržení produktu. Všechny potřebné prvky jsou součástí balení.

Na stěnu se připevňuje pomocí lišty a montáž probíhá efektivně díky přiloženému návodu. Tabule je určena k montáži v horizontální orientaci, jak je znázorněno na obrázcích.

Upozornění: Balení neobsahuje popisovač a magnety.

Ke stažení:

Instalace

Parametry:

Balení1 ks
Barvabílá
Povrchlesklý
Záruka (měs)24

Související produkty (1)