Mini stolní výrobník papírových bublin DSB-PB340s

13 920
16 843,20 s DPH
Skladem  2 Ks
Díky své velikosti snadno přenosný výrobník ekologicky šetrného vycpávkového materiálu.

Popis:

DSB PB340s je nový typ malého stolního balicího zařízení, které dokáže rychle přeměnit kraftový papír na konkávně-konvexní s polštářovým efektem. Tento papír nezanechává žádné znečištění a nahrazuje tradiční plastové bubliny. Ze skládaného papíru si vyrobíte sami jen tolik materiálu, kolik právě potřebujete. Stroj je vhodný pro webové obchody, prodejny, menší výrobní linky a osobní i kancelářské doručování balíků.

Tento stroj dokáže vyrobit papírovou bublinu o šířce 300 mm. Stroj je malých rozměrů a snadno se ovládá. Je velmi vhodný pro osobní i kancelářské doručování balíků.

Co je papírová bublinková fólie?

Bublinový papír je vícefunkční papírový vycpávací a obalový materiál. Je 100% recyklovatelný a jako hlavní materiál používá rozložitelný roztažitelný kraftový papír. Papír je slisován do konkávně-konvexního a elastického ekologického nárazníkového obalového materiálu. Je vhodný pro balení výrobků do 10 kg a má velmi dobrou odolnost proti nárazu. Ve srovnání s tradiční plastovou bublinkovou fólií je tato bublinková fólie celá vyrobena pouze z papíru, který neznečišťuje životní prostředí a je lepší volbou pro nahrazení bublinkové fólie a jiných plastových obalových materiálů.

Plně recyklovatelná papírová bublinková fólie WiAIR® byla vyvinuta pro ty, kteří chtějí pro ochranu svých produktů použít udržitelné obaly bez plastů. Pokud v současné době používáte tradiční bublinkovou fólii, tato inovativní papírová fólie vám umožní vyplňovat a balit vaše zboží ekologicky a bez kompromisů v úrovni ochrany.

Je papírová bublinková fólie účinná ochrana obalu?

Role je vyrobena s hlubokými prohlubněmi, které napodobují vzduchové bubliny plastové verze. Tyto „bubliny“ fungují jako výztuha a účinně tlumí předměty proti nárazům, které mohou nastat během přepravy. Hloubka zářezů 5 mm činí tento ochranný obal nejpevnějším produktem svého druhu.

K čemu lze papírovou bublinkovou fólii použít?

Tento obal z recyklovaného papíru představuje vysoce univerzální obalové řešení pro produkty různých velikostí; jednoduše odřízněte na požadovanou délku, abyste co nejlépe ušetřili materiál. Křehké, choulostivé nebo drahé předměty, jako je keramika, skleněné předměty a rámy, lze takto zabalené bezpečně přepravovat. Kromě ovinutí přímo kolem produktů poskytuje tato bublinková fólie také působivou ochranu při plnění vnitřních prostor v obalech a krabicích tím, že minimalizuje pohyb a následnou možnost vnitřního poškození. Navíc má na rozdíl od plastu vysoce absorpční vlastnosti, které umožňují papíru chránit zboží před vnějšími faktory.

Papírová bublinková fólie je skvělým všestranným ekologickým zdrojem pro řadu obalových aplikací v nejrůznějších průmyslových odvětvích.

Vlastnosti:

- Max rychlost: 6 m/min
- Hmotnost: N.W 7 Kg ; G.W 8 Kg
- Použitelná síla papíru: 80g-150g
- Použitelný druh papíru: Z-sklad
- Maximální šíře materiálu: 300mm
- Rozměry stroje: 305 × 430 × 153 mm
- Napětí:100-230V / 90W
- Průměr bublin:12mm
- Výška bublin: 5 mm
- Bezpečností zastavení stroje: Ano

Parametry:

Balení1 ks
Barvamodrá
Hmotnost (kg)7
Hmotnost vč. balení (kg)8
Pracovní šíře (mm)300
Příkon W/V100-230V / 90W
Rozměr (mm)305 × 430 × 153
Záruka (měs)24
EAN8595686207024

Související produkty (1)